Cez renováciu k vzdelávaniu - Through Renovation to the Education projekt.

Projekt „Through Renovation to the Education“, SKHU1802/3.1/007

Cez renováciu k vzdelávaniu

Naša Stredná odborná škola agrotechnická – Agrotechnikai Szakközépiskola Moldava nad Bodvou sa v období 01. 09. 2019 až 31. 12. 2020 úspešne zapojila do projektu Cez renováciu k vzdelávaniu.

Naším hlavným projektovým partnerom sa stala spoločnosť Abaúji Területfejlesztési Önkormányzati Szövetség (ATÖSZ) v Encsi, v Maďarsku.

Tento projekt je súčasťou Programu spolupráce INTERREG Slovenská republika – Maďarsko.

V rámci projektu sme vytvorili nové a moderné elektrotechnické laboratórium s automatizáciou, ktoré je plne k dispozícii tak našim študentom, ako aj projektovým partnerom.

Naša Stredná odborná škola agrotechnická – Agrotechnikai Szakközépiskola Moldava nad Bodvou ďakuje za spoluprácu Európskej únii a Programu spolupráce INTERREG Slovenská republika - Maďarsko, ako aj organizácii Abaúji Területfejlesztési Önkormányzati Szövetség (ATÖSZ) - nášmu vedúcemu projektovému partnerovi, Košickému samoprávnemu kraju, organizáciám EZÚS a Via Carpatia, našim dodávateľom a externým expertom.

Náš projekt sa uskutočnil s podporou Európskeho fondu regionálneho rozvoja.

Viac o projektoch Interreg V-A Slovakia-Hungary Cooperation Programme sa dočítate na www.skhu.eu.

Náš komunikačný materiál nemusí nevyhnutne odrážať oficiálne stanovisko Európskej únie.

Project „Through Renovation to the Education“, SKHU1802/3.1/007

Our Stredná odborná škola agrotechnická – Agrotechnikai Szakközépiskola Moldava nad Bodvou worked on the project Through renovation to the education, SKHU1802/3.1/007, Renovate & Educate from 1st September 2019 to 31st December 2020.

Our main project partner was Abaúji Területfejlesztési Önkormányzati Szövetség (ATÖSZ) company, Encs, Hungary.

This project was part of the INTERREG Slovak Republic - Hungary Cooperation Program.

Thanks to the project we created a new and modern electrical laboratory and automation which are fully available to our students and project partners.

Our Stredná odborná škola agrotechnická – Agrotechnikai Szakközépiskola Moldava nad Bodvou thanks for cooperation to the European Union and the INTERREG Slovak Republic - Hungary Cooperation Program, to Abaúji Területfejlesztési Önkormányzati Szövetség (ATÖSZ) - our lead project partner, to Košice Self-Governing Region (Košický samosprávny kraj), to EGTC (EZÚS) and Via Carpatia organisations, to our suppliers and experts.

Our project was realised under the support of the European Regional Development Fund.

Read more about the projects of  Interreg V-A Slovakia-Hungary Cooperation Programme at www.skhu.eu.

The communication material does not necessarily reflect the official position of the European Union.